Naujienos   
 
   Paslaugos / Maršrutai   
 
   Apie DOT LT   
 
   Kontaktai   
 
English
   
  Kompanija

Aviakompanija DOT LT buvo įkurta 2003 metais. Iš 10 specialistų ir 1 lėktuvo įmonė išaugo iki 10 orlaivių ir daugiau kaip 90 žmonių kolektyvo. DOT LT pagrindinis akcininkas yra Danijos aviakompanija „Danish Air Transport Holding A/S”.

 

„JOKIOS RIZIKOS” tapo kompanijos credo nuo pat įsisteigimo. Du šitie žodžiai turi mums daug reikšmių. Kalbant apie skrydžių saugą, JOKIOS RIZIKOS reiškia griežtą skrydžių vykdymo ir lėktuvų techninės priežiūros kokybės kontrolę ir valdymą, nuolatines investicijas į personalo mokymus bei kvalifikacijos kėlimą.   

Kalbant apie aviakompanijos valdymą tokiais neramiais ir sudėtingais aviacijos pramonei laikais, JOKIOS RIZIKOS reiškia atsargų ir tikslų strateginį planavimą, finansinę kontrolę bei bendradarbiavimą tik su patikimais partneriais. 

 

Mūsų giliu įsitikinimu toks principas leis mums turėti stiprią ir nuosekliai augančią kompaniją, kokia iš tikrųjų ir yra DOT LT.

 

DOT LT profesionalumas, lankstumas bei patirtis leidžia mums pasiūlyti platų paslaugų spektrą. Reguliarūs keleiviniai skrydžiai, užsakomieji skrydžiai, trumpalaikė ir ilgalaikė lėktuvų nuoma – mūsų kompetentingi darbuotojai gali pasiruošti ir įvykdyti bet kokią užduotį.  

DOT LT krovininių skrydžių paslaugos buvo įvertintos tokių pasaulio didžiausių greitojo pašto kompanijų kaip DHL bei FEDEX.   

 

Prašome kreiptis į mus, jeigu turite klausimų arba norite sužinoti daugiau apie DOT LT.

 


 
       DOT darbuotojams
       
 

     2006 (c) Visos teisės saugomos. DOT LT